İnternetin binlerce sokağında tabelanız olsun ister misiniz ? Ülkemizde giderek popülerleşen seo konusunda, rakiplerinizden önce seoya başlayarak herkesten önde olun! Bunun için vakit kaybetmeden hemen ücretsiz site analizinizi ajansımıza yaptırın!
Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarında yapılan aramalar sonucunda insanlar, ilk gördükleri websitelerine giriş yaparak alışveriş yapmakta veya bilgi almaktadırlar. Ülkemizde büyük firmalar dahi seo çalışmalarına temel düzeyde başlamışlardır. Bu durum, aynı işi yapan firmalar için bir fırsattır. Pazar payı anlamında bir firmanın, gerçek hayatta geçemediği başka bir firmayı sanal alemde geride bırakması mümkündür. Bu ise sabır ve vizyon gerektiren bir işlemdir. Zira seo işlemleri 6-12 ay süre zarfında sonuçları görülen bir optimizasyon sürecini kapsamaktadır. Google Adwords'a kıyasla anında geri dönüşüm elde edilememektedir. Dolayısıyla sabreden ve geleceği doğru planlayan firmalar seo ile hem Adwords maliyetlerini azaltırlarken hem de organik trafik üzerinden trafik çekebileceklerdir. Seo'ya sırt çeviren firmalar ise Google Adwords ve benzeri reklam kanallarında para harcamaya mahkumdurlar. Para ödemeyi kestikleri gün arama sonuçlarından silineceklerdir. Seo'nun güzel yanı; yavaş ve doğal bir şekilde websitenin büyümesi sonucunda; Google üzerinde yükseldiği bir konumda kalmasıdır. Ertesi ay seo yaptırmasanız dahi Google arama sonuçlarından silinmesi gibi bir durum olmamaktadır. 

ÖZGÜN İÇERİK

Özellikle Google geliştirdiği algoritmalar ile kopya içeriğe karşı sürekli önlem almaktadır. Bunun için en temel önlemlerinden biri "url ekle" servisi. Bu servisi kullanarak eklediğimiz özgün ve orjinal içerikleri Google'a bildiriyor, böylece kopya içeriğe önlem almış oluyoruz. Yazdığımız binlerce kelime makale ile websitelerin Google'daki değerini sürekli artırıyoruz.

KALICI SEO

Optimizasyon çalışmaları, devam ettikçe anlamlı olan çalışmalardır. Bunun nedenlerinden biri açık pazar olması ve sürekli rekabetin devam etmesi. Bir rakip firma düşünün. Sürekli yeni içerik ekliyor, yeni ürünler gösteriyor ve internette tanıtımlar hazırlıyor. Diğer website yerinde sayıp web siteyi bakımsız ve kendi başına bırakırsa o halde Google botları bu iki siteden güncel ve optimize olanı seçecek ve daha üst sıralarda gösterecektir. 

FELSEFEMİZ

En önemlisi hızlı bir web site. Google Kasım 2016'da webmaster forumunda yayınladığı makalede "mobile first indexing" başlığıyla mobil uyumlu responsive websitelerin öncelikli olarak yayınlanacağını belirtmiştir. Ayrıca araştırmalar gösteriyor ki insanlar mobilde 3 saniyeden geç açılan sitelerden hemen çıkıyorlar. Hızlı bir site seo için olmazsa olmazlardan biri. Bir diğeri özgün içerik. Kaliteli içerik bizim çok önem verdiğimiz bir konu. Kendi içeriğimizi üretiyor ve yayınlıyoruz. Analiz, içerik üretimi, optimizasyon ve raporlama olarak 4 farklı alanda seo hizmeti vermekteyiz.